IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Jaký je rozdíl mezi koupeným a pronajatým eshopem?

Přidal:

 

0 KOMENTÁŘŮ

 

  • Pokud si eshop pronajmete, máte jej k dispozici na předplacené období.  K pronajatému eshopu nepotřebujete hosting, ale k hostingu, který je součástí pronájmu eshopu nemáte přístup přes. Vetšinou je potřeba mít vlastní domenu. U pronajatého eshopu existují omezení z důvodu sdíleného prostoru a databáze. Z tohoto důvodu není u pronájmu eshopu možný multijazyčný modul a funkce slovníku. Zároveň může být omezen například čas pro import dat. U pronajatého eshopu je nastaven limit pro počet položek zboží a počet kategorií podle objednané varianty. U zakoupeného eshopu tyto limity nejsou, vše závisí na rychlosti Vašeho web hostingového serveru
  •  

  • Při koupení eshopu vlastníte právo na užívání eshopu na neomezenou dobu. Eshop je Váš a můžete jej například i prodat. Nemáte žádné omezení !

 

Mám si vybrat pronájem nebo eshop koupit?
Toto je potřeba pečlivě zvážit. Pokud teprve začínáte a nepotřebujete multijazyčnou verzi nebo vytvoření speciálních funkcí, bude Vám pravděpodobně vyhovovat pronájem. Pokud by Vám časem pronájem přestal vyhovovat, můžete si eshop odkoupit. Na druhou stranu koupě eshopu má své podstatné výhody. (Pronájem eshopů zatím neposkytuji.)

KOMENTÁŘE

Komentáře nejsou zde povoleny.